Poveži se s nama

Impressum

Direktor:  Nenad Črnko, e-mail: nenad.crnko@city-radio.hr
Urednik portala:  Miljenko Milanović, e-mail: miljenko@city-radio.hr
Urednik radijskog programa:  Matea Brenčić, e-mail: matea@city-radio.hr
Urednik tiskanih medija:  Nenad Črnko, e-mail: nenad.crnko@city-radio.hr
Marketing:  Renata Ovčar, e-mail: renata@city-radio.hr

 

Novinari:
David Jolić,  e-mail: david@city-radio.hr
Petra Rožić, e-mail: petra@city-radio.hr
Matea Brenčić, e-mail: matea@city-radio.hr
Suzana Majstorović, e-mail: program@city-radio.hr
Miljenko Milanović, e-mail: miljenko@city-radio.hr
Vanja Stanojević, e-mail: vanja@city-radio.hr
Anes Šuvalić, e-mail: anes@city-radio.hr

 

Novinari suradnici (e-mail: info@city-radio.hr)
Marko Vidalina
Vlado Boban
Mirjana Marković
Dora Črnko
Tin Meštrović
Vitomir Štuban
Mato Paviša
Kiara Gorky
Nikica Topić
Web dizajn i grafička obrada:
Željka Makek, e-mail: admin@cityportal.hr
Zvonko Šimunić, e-mail: reporter@city-radio.hr

 

Video produkcija i montaža:
Sanjin Vrbanus
Mile Šola
Tin Trputec
Filip Alexandris

 

Redakcija:
Gajeva 25, Velika Gorica
telefon: 01/6222-777

fax: 01/6221-160
e-mail: info@city-radio.hr

EUROHERC
MONOKL
SOLARIJ