Poveži se s nama

Impressum

Direktor: Nenad Črnko, e-mail: nenad.crnko@city-radio.hr
Urednik portala i Reportera: Marko Vidalina, e-mail: marko@city-radio.hr
Urednik radijskog programa: Matea Brenčić, e-mail: matea@city-radio.hr
Marketing:  Renata Ovčar, e-mail: renata@city-radio.hr

 

Informativni program i mediji:

David Jolić,  e-mail: david@city-radio.hr

Petra Rožić, e-mail: petra@city-radio.hr

Matea Brenčić, e-mail: matea@city-radio.hr

Suzana Majstorović, e-mail: program@city-radio.hr

Marija Vrbanus, e-mail: marija@city-radio.hr

Vanja Stanojević, e-mail: vanja@city-radio.hr

Etore Kocijančić, e-mail: etore@city-radio.hr

Sanjin Vrbanus, e-mail: sanjin@city-radio.hr

Mile Šola, e-mail: info@city-radio.hr

Vlado Boban,  e-mail: info@city-radio.hr

Mirjana Marković,  e-mail: info@city-radio.hr

Mato Paviša, e-mail: info@city-radio.hr

Vitomir Štuban, e-mail: info@city-radio.hr

Ivana Dubovečak, e-mail: info@city-radio.hr

Marina Mužek, e-mail: info@city-radio.hr

Darko Matić, e-mail: info@city-radio.hr

Vlado Horina, e-mail: info@city-radio.hr

Stjepan Bunjevac, e-mail: info@city-radio.hr

 

Redakcija:
Gajeva 25, Velika Gorica
telefon: 01/6222-777

fax: 01/6221-160
e-mail: info@city-radio.hr

Reporter 393 - 21.05.2020.

Facebook