Povežite se s nama

Sport

Stiže Hajduk i vojska navijača: ‘Jaki su, ali mi ćemo biti spremni na sve scenarije…’

Nogometaši Gorice u nedjelju od 17 sati na svom stadionu dočekuju vodeći Hajduk. Sa Splićanima dolazi i pun stadion, kao i na svim gostovanjima širom HNL-a, ali dočekuje ih motiviran i spreman domaćin, nošen svježom energijom novog trenera

Objavljeno

na

Točno dva tjedna prošla su od posljednje prvenstvene utakmice, pobjede Gorice u gostima kod Rudeša, a nešto više od 24 sata preostala su do prve sljedeće. Do gostovanja Hajduka u Velikoj Gorici, utakmice koja je uvijek nešto drukčija od drugih. S punim stadionom, ali i s atmosferom koja se teško može nazvati domaćinskom. I s protivnikom koji uvijek u Turopolje dolazi kao favorit, ali i protivnikom koji se baš ovdje često znao poskliznuti.

– Iskoristili smo jako dobro ova tjedna, ideja mi je i bila da još bolje ‘osjetim’ momčad u tom periodu, u čemu sam i uspio. Momci su jako dobro odradili sve što se od njih tražilo, neke stvari čak i bolje nego što sam očekivao, a iskoristili smo ovo vrijeme i za kondicijsko podizanje pojedinaca koji nisu prošli cijele pripreme. Kad podvučem crtu, dva vrlo kvalitetna tjedna, u što spada i prijateljska utakmica protiv Dinama, koja je pokazala naznake da idemo u smjeru u kojem želimo ići kad je riječ o ideji i stilu igre – kaže trener Dinko Jeličić u iščekivanju dolaska Splićana.

Prošlost nas definitivno uči da su ovo utakmice u kojima je sve moguće. Uostalom, o tome će najtočnije govoriti brojke. Na našem stadionu Splićani su gostovali 12 puta, šest puta pobijedila je Gorica, triput Hajduk, uz tri remija. Međutim, tome treba dodati i puno lošije brojke… Gorica je, naime, ta tri poraza doživjela u tri posljednja Hajdukova dolaska u naš grad, a zabrinjava i činjenica da je u posljednjih deset međusobnih ogleda Hajduk pobijedio čak osam puta, dok je Gorica uspjela izboriti samo dva remija. Od posljednje pobjede prošle su dvije i pol godine, još od ere Siniše Oreščanina, a ne olakša sve skupa ni jedinstveni dojam da Hajduk dugo nije bio jači nego sad.

I zato je, jasno, i ovoga puta veliki favorit.

– Iz moje perspektive, ovo je za nas najlakša utakmica za pripremiti. Možemo jako puno izvući i dobiti iz nje, a sigurno da je motiv momčadi, kao i svih nas u momčadi, iznimno visok. Uz, naravno, zasluženi respekt prema Hajduku. Sasvim sigurno nećemo sami sebe otpisati, čak dapače, mislim da možemo igrati ozbiljnu ulogu i loviti pozitivan rezultat. Igrači su možda čak i motiviraniji od mene, uvjeren sam da će biti na pravoj razini u nedjelju – govori trener Jeličić, svjestan da će s druge strane biti protivnik s velikom količinom kvalitete.

– Kakav Hajduk očekujem? Onakav kakav je bio i do sad! Naglašeno ofenzivan, sa željom da drži visok ritam, s intenzivnim opterećenjem krilnih pozicija, s Livajom koji u svakom trenutku može riješiti utakmicu jednim potezom. Hajduk je to za kojeg se nakon dugog niza godina, s obzirom na to kako izgledaju, može očekivati da će do kraja biti u “fajtu” za naslov prvaka. Doveli su u međuvremenu i Uremovića i Žapera, očekujem barem jednog od njih u ulozi startera, a to im je dodatna kvaliteta, dolazak dvojice takvih igrača – kaže Jeličić i dodaje:

– S druge strane, naravno da smo se mi pripremali sukladno našoj percepciji i analizi, što nekad može ispasti super, a nekad može otići i u drugom smjeru. Možemo mi sve isplanirati na papiru i kroz treninge, ali utakmica uvijek može otići u raznim smjerovima. Na nama iz stožera je da budemo spremni na to, da igrače što kvalitetnije pripremimo za različite moguće scenarije. Uvjeren sam da s kvalitetnim pristupom možemo odgovoriti na sve njihove kvalitete i gledati kako da mi zabijemo i uzmemo bod ili bodove.

Nakon što je dugo Hajduku bila “crna mačka”, Gorica u posljednje dvije i pol godine nije uspjela pobijediti Hajduk… Foto: Slavko Midžor/PIXSELL

U pokušajima da zapapre Hajduku suigračima neće moći pomoći Merveil Ndockyt, prvi igrače Gorice suspendiran zbog žutih kartona ove sezone, ali svi ostali trebali bi biti na raspolaganju

– Da, Ndockyt ima kartone i neće ga biti u kadru. S obzirom na sve dosad pokazano, njegov izostanak je hendikep, ali ideja je da imamo što širi roster i da u svakom trenutku imamo igrače koji mogu uskočiti. To i je moja filozofija, nisam fokusiran samo na prvih 11 nego na sve igrače u kadru. Tko će upasti umjesto njega? To bih ostavio za sebe, da baš ne ponudimo sve protivniku, koji se i za nas priprema. Mogu reći da neće tu biti prevelike razlike u odnosu na ono što smo gledali protiv Rudeša, a koji će to igrač biti, vidjet ćemo u nedjelju – sa smiješkom je zaključio trener Gorice.

Nadao se da će u zadnjim danima prijelaznog roka dobiti i poneko pojačanje, barem ono u vrhu napada, za kojim se intenzivno tragalo u finišu transfer perioda, ali nije se dogodilo. Što ne znači da i neće…

– I kad sam dolazio, znao sam otprilike kako stvari stoje i u kojem momentu možemo očekivati da neki igrač dođe. Ništa me nije iznenadilo niti sam razočaran što nitko nije stigao. Došao sam raditi s momcima koji su ovdje i mislim da imamo dovoljno kvalitete da možemo raditi iskorak. Naravno da bi nam dobro došao još poneki igrač, da imamo širi roster, pogotovo za budućnost, a hoće li se to dogoditi u ovom razdoblju pred nama s nekim igračem bez ugovora ili će biti prebačeno na zimu, tek ćemo vidjeti. Ne želim rasipati energiju ni vrijeme na ono što je moglo biti, tu je dovoljno igrača koji su zaslužili respekt kroz ono što su dosad pokazali, spreman sam s njima ići u fajt i vjerujem da smo dovoljno kvalitetni da budemo konkurentni u ovoj ligi – istaknuo je Dinko Jeličić.

Nimalo iznenađujuće, stadion je rasprodan još od srijede, vojska navijača prati Hajduk ove sezone na svim gostovanjima, a ništa drukčije neće biti ni u Velikoj Gorici. Bit će tu, naravno, i skupina domaćih navijača, ali čeka nas atmosfera koja ovu utakmicu definitivno čini posebnom. Gorica u gostima? Ne bi bilo prvi put da je protiv Hajduka takav osjećaj, daleko od toga…

Kako bi sve prošlo u najboljem mogućem redu iz svih aspekata, pobrinula se i policija. Kamerama će se kontrolirati prilazi stadionu, kao i sve što se događa na tribinama, uz nadu da se neće ponavljati neke ružne scene iz prošlosti.

U svakom slučaju, čeka nas jedna posebna nogometna nedjelja.

Sport

FOTO Treća uzastopna pobjeda odbojkaša Gorice u nastavku prvenstva

Objavljeno

na

Objavio/la

Odbojkaši Gorice su u 12. kolu Prve lige očekivano pobijedili momčad OK Zrinski Nuštar maksimalnim rezultatom 3:0 te  tako zabilježili treću uzastopnu pobjedu u nastavku prvenstva.

Velika Gorica, 07.02.2026. Prva liga-12.kolo: OK Gorica – OK Zrinski Nuštar 3:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 07.02.2026. Prva liga-12.kolo: OK Gorica – OK Zrinski Nuštar 3:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Gorica je u prvom setu dominirala, gosti su pokušali dva puta minutom odmora (10:5, 15:10) prekinuti uvjerljivo vodstvo domaćih, ali nisu uspjeli (25:18). Drugi set bio je ravnopravniji uz napomenu da su obje momčadi imale veliki broj promašenih servisa.

Velika Gorica, 07.02.2026. Prva liga-12.kolo: OK Gorica – OK Zrinski Nuštar 3:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 07.02.2026. Prva liga-12.kolo: OK Gorica – OK Zrinski Nuštar 3:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 07.02.2026. Prva liga-12.kolo: OK Gorica – OK Zrinski Nuštar 3:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Treći set bio je neizvjestan do kraja i opet su domaći u završnici (24:22) bolje odigrali i realizirali treću set loptu za maksimalnu 3:0 pobjedu. Utakmica je ukupno trajala 85 minuta, poeni 76:65.

Velika Gorica, 07.02.2026. Prva liga-12.kolo: OK Gorica – OK Zrinski Nuštar 3:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 07.02.2026. Prva liga-12.kolo: OK Gorica – OK Zrinski Nuštar 3:0. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Gorica (12 7 5 23:21 14) je s 14 bodova na 4. mjestu u trenutačnom redoslijedu. U idućem 13. kolu igra doma protiv MOK Čazma.

Galerija fotografija

Prva liga seniori 2025./2026., 12. kolo

OK Gorica – OK Zrinski Nuštar 3:0 (25:18, 25:23, 26:24)

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Subota, 07.02.2026., početak u 20:30 sati. Suci: Petra Vizner i Matija Šulc. Zapisničarka: Josipa Jugo. Granične sutkinje: Viktorija Levak i Nika Forjan.

GORICA: Bruno Slavica, Matej Martić, Petar Rendulić (L1), Noa Horvat, Ivan Čičak, Matija Klasnić, Luka Mačvanin, Tin Devald, Luka Petrović, Matej Šakota (cap.), Karlo Pejić, Patrik Vidaković (L2), Dominik Glavaš, Gabrijel Cindrić. Trener: Gašpar Škorić Budimir.

ZRINSKI NUŠTAR: David Fritz, Zvonimir Tomić, Dorijan Šimunić, Dario Solarević, Mario Rupčić, Ivan Ban, Ante Rupčić, Ruben Smilović, Marko Idžaković (L2), Marin Rupčić, Luka Perković, Istok Celin (L1). Trener: Tihomir Škvarić.

Poredak: 1. HAOK Mladost II (12 11 1 35:14 22), 2. OK Zadar (12 7 5 27:21 14), 3. OK Ribola Kaštela II (13 7 6 26:23 14), 4. OK Gorica (12 7 5 23:21 14), 5. MOK Čazma (12 6 6 26:22 12), 6. MOK Željezničar (12 6 6 21:22 12), 7. MOK Mursa-Osijek II (13 6 7 23:29 12), 8. OK Split (12 5 7 24:25 10), 9. MOK Rijeka II (12 5 7 18:26 10), 10. Zrinski Nuštar (12 1 11 13:33 2).

Nastavite čitati

Sport

Pobjednički start Pancirova, Mraclin siguran protiv Bana Jelačića u prvoj provjeri

Objavljeno

na

Objavio/la

Bila je to prva pripremna utakmica nogometaša Mraclina pod vodstvom novog trenera Marka Pancirova, dok su gosti iz Vukovine prije ovog susreta već odigrali jednu pripremnu utakmicu, u kojoj su od Kralja Tomislava poraženi s 2:0. Susret je započeo energično, osobito u prvom dijelu, u kojem je viđeno nekoliko dobrih prilika na obje strane, no mreže su ostale netaknute. U nastavku utakmice oba su trenera izvršila brojne izmjene, a priliku su dobili svi raspoloživi igrači. Pogodak odluke pao je u 57. minuti. Na lijevoj strani lijepu su kombinaciju odigrali Borovac i Kaurin, a Borovac je s ruba kaznenog prostora preciznim lob-udarcem matirao gostujućeg vratara za vodstvo Mraclina 1:0. Desetak minuta prije kraja Kaurin je povisio na 2:0 snažnim udarcem s distance, pri čemu je lopta okrznula gostujućeg stopera Novakovića, promijenila smjer i završila iza leđa vukovinskog vratara. U završnih dvadesetak minuta domaća je momčad bila vidno rastrčanija i stvorila još nekoliko izglednih prilika, no rezultat se više nije mijenjao. Mraclin je na kraju zasluženo slavio u ovom pripremnom ogledu.

MRACLIN – BAN JELAČIĆ 2:0

Igralište Stara graba. Gledatelja 50. Sudac: Luka Kelihar.

STRIJELCI: 1:0 – Borovac (57), 2:0 – Kaurin (80).

MRACLIN: Zagorac, Marjanović, Smolković, Đurašić, Matić, Tokić, Brdek, Jančić, Krilić, Hajduk (još su igrali: Matejčić, J. Domitrović, Borovac, Kaurin, Rakas, L. Kos, Roginić, Hodalin). Trener: Marko Pancirov.

BAN JELAČIĆ: Klepac, Rovišan, Drezga, Novaković, Klasnić, Landeka, Softić, Hrženjak, Harambašić, Pušić, Smok (još su igrali: Memić, M. Nikić, Klenović, Kotrman, Botica). Trener: Tomislav Škrinjarić.

Nastavite čitati

Sport

Bijes na Maksimiru: Skandalozno suđenje, teški kiksevi i promašeni penali…

Nogometaši Gorice poraženi su 3-0 na gostovanju kod Lokomotive u Maksimiru u 21. kolu SuperSport HNL-a, u utakmici koju ćemo željeti, ali teško da ćemo moći brzo zaboraviti…

Objavljeno

na

Objavio/la

Bizarno. Sramotno. Nevjerojatno. Suludo. Neshvatljivo. Frustrirajuće.

Svi su ti jednodjelni opisni pridjevi u ponudi, ali jako je teško odabrati odgovarajući, onaj koji će točno opisati sve ono što se događalo u utakmici između Gorice i Lokomotive na Maksimiru ovog petka. Utakmica je završila pobjedom domaćina 3-0, bio je to najuvjerljiviji poraz Gorice ove sezone, u sudaru s protivnikom kojeg su Goričani jesenas oba puta pobijedili, bila je to druga proljetna pobjeda “lokosa”.

Bio je to, prije svega, kompletni cirkus od utakmice! S dva glavna “junaka”…

– Ovo jednostavno nije bio naš dan. Promašili smo dva penala, pogodili stativu, promašivali i mrtve šanse sa dva metra… Nervozna utakmica koja je od samog početka krenula u smjeru u kojem je očito trebala ići – jedino je što je trener Gorice Mario Carević izgovorio u analizi utakmice koju je vodio samo do njezine polovice.

Pa, krenimo redom…

Minuta je jedanaesta, čeka se prva prilika, Lokomotiva dobiva slobodnjak, a u živom zidu je, između ostalih, i Ante Kavelj. Lopta ga je na putu prema golu pogodila u lakat i sudac Zdenko Lovrić je pokazao da je to – penal! Kavelj se čudio, Carević je poludio, Goričani su se međusobno zbunjeno pogledavali, a Marko Pajač namjestio je loptu na bijelu točku. I pogodio.

Pokušala se vratiti Gorica što je prije moguće, zaprijetila preko Čuića, ali već u 22. minuti evo i drugoga gola za “lokose”. Stojaković je pucao, golman Gorice Davor Matijaš odbio ravno prema natrčalom Blažu Boškoviću i to je šokantnih 2-0, a još nije ni polovica poluvremena.

U ostatku prvog dijela prijetila je Lokomotiva dvaput, Gorica također, preko Filipovića i Vrzića, a kad smo došli do treće minute nadoknade, cirkus je i službeno počeo! A ulogu klauna preuzeo je sudac Lovrić.

Odredio je čovjek dvije minute nadoknade, pa pustio igru još i 40-ak sekundi duže, sve dok Pajač nije krenuo driblati Čuića. Ovaj mu je uzeo loptu, vjerojatno uz prekršaj, kojeg Lovrić nije dosudio. Kad već nije, Goričani su jurnuli prema naprijed, došli s loptom do centra u situaciji dva na jedan, a onda je Lovrić – svirao kraj?!?!

Carević je, pogađate, potpuno poludio, a gospon sudac samo ga je čekao. Crveni za trenera Gorice, uz sadržajnu razmjenu mišljenja…

– Bacio sam jaknu od bijesa kad je prekinuo tu kontru dva na jedan, a on je rekao da mi je zbog toga dao crveni karton. Zato što sam nakon što je poluvrijeme već završilo bacio jaknu pokraj aut-linije. I to je to – rekao je vidno uznemireni Carević.

Kao da sve to nije dovoljno, već na otvaranju nastavka, u 47. minuti, svoju je točku odlučio izvesti Davor Matijaš. Vratar Gorice pokušao je u jednostavnoj situaciji ići u dribling, pritom je izgubio loptu, pa je Aleks Stojaković pogodio za 3-0 bez ikakvih poteškoća…

Davor Matijaš, najblaže rečeno, nije imao svoj dan ovoga petka… Foto: Marko Lukunić/PIXSELL

Ali polako, nije tu kraj, jer vjerovali ili ne, Gorica je unatoč svemu tome do kraja mogla i – dobiti utakmicu!

Krenulo je u 52. minuti, kad je u kaznenom prostoru Lokomotive srušen Pozo, da bi Lovrić tek nakon poziva iz VAR-a pokazao na bijelu točku. Loptu je na nju namjestio Jurica Pršir, trebao je to biti taj “okidač” za veliki povratak, ali – pokraj gola! Ne događa se Juri često, ali bio je to takav dan…

Bio je to, zapravo, duplo takav dan. Dobila je Gorica još jedan penal, u 72. minuti, ovoga puta zbog igranja rukom igrača Lokomotive, a novi izvođač bio je Filip Čuić. Gorička devetka namjestila je loptu, trebao je to biti gol kojim će se pokušati uloviti nekakav zadnji vlak, ali – Posavec brani!

Bilo je tu još nekoliko velikih prilika, Nigerijac Wisdom u svom je debiju pogodio stativu iz ozbiljne šanse, prijetili su Goričani i glavom i nogom, i izdaleka i izbliza, ali jednostavno nije išlo. Čak 20 udaraca uputili su prema golu protivnika, ali sve je, kao što je i trener rekao, od početka krenulo u krivom smjeru…

Luda utakmica, očajan ishod, idealno za što brže zaboraviti. I okrenuti se onome što slijedi, jer ono što slijedi iznimno je važno. Sljedeće nedjelje, naime, u Veliku Goricu dolazi Vukovar…

A Lovrić? Jedino logično bilo bi da njega čeka malo duži odmor od suđenja.

Nastavite čitati

Sport

Parasportski savez poziva osobe s invaliditetom da se uključe u sport! Evo što se sve nudi

Možete birati između 4 programa.

Objavljeno

na

Objavio/la

Foto: Parasportski savez grada Velike Gorice/FB

Parasportski savez Grada Velike Gorice pozvao je osobe s invaliditetom na uključivanje u parasportske programe, a u ponudi su stolni tenis, plivanje i atletika, kao i tzv. univerzalna škola, program namijenjen onima koji tek ulaze u svijet sporta i žele kroz prilagođene aktivnosti pronaći disciplinu koja im najviše odgovara.

“Ovo je prilika za kretanje, druženje, osnaživanje i povezivanje s drugima”, poručuju iz Saveza

Svi zainteresirani mogu se javiti putem emaila [email protected] ili na broj telefona 098/9802956.

Nastavite čitati

Sport

‘Bila je ovo prilika koja se ne propušta! A u odijelu me nećete gledati…’

Damir Milanović, u velikogoričkim nogometnim krugovima poznatiji kao Milka, u petak od 16 sati i službeno započinje svoj mandat u ulozi glavnog trenera Širokog Brijega, i to gostovanjem u Prijedoru…

Objavljeno

na

Objavio/la

Nepunih mjesec dana prošlo je od trenutka koji je pošteno iznenadio velikogoričke nogometne krugove. Koji dan ranije s klupe Širokog Brijega, naime, otišao je Dean Klafurić, da bi tog 8. siječnja iz kluba s Pecare objavili kako je njegov nasljednik – njegov donedavni pomoćnik! Damir Milanović je s navršene 43 godine, s nekoliko godina iskustva i gomilom znanja prikupljenim kroz suradnju s Klafom, iznenađujuće dobio priliku na velikoj sceni.

– Da se ne lažemo, da je situacija u klubu bila imalo bolja, trener ne bih bio ja nego netko od iskusnijih kolega. Svjestan sam toga, ali svjestan sam i prilike koja se otvorila. Prilike koju nisam mogao odbiti – javio se Milka iz Širokog uoči svog službenog debija, okršaja s Rudarom u Prijedoru na otvaranju proljetnog dijela sezone u Premijer ligi BiH.

– Kako sam završio na klupi Širokog? Rekao bih, sasvim slučajno. Bio sam tu prošle sezone, sudjelovao u tom osvajanju petog mjesta i finalu Kupa, a bio sam tu i u prvih pet kola jesenskog dijela. Nakon toga smo se razišli, bio sam doma, ali ugovor je i dalje trajao. Kad se dogodilo ono što se dogodilo ove zime, pozvali su me, ponudili mi mjesto trenera i ja sam prihvatio izazov. Znamo svi koliko je u Hrvatskoj kao trener teško “izaći” iz četvrtog ili trećeg ranga, koliko se teško probiti na tom tržištu i zato nisam dvojio. Velika je prilika uzeti klub u prvoj ligi kao glavni trener, bez obzira na sve poteškoće koje tu postoje, na sve eventualne nedostatke. Smatram ovo prilikom za koju sam spreman i siguran sam da ću u ovoj priči profitirati kao trener, kako god ona završila – kaže Milka.

Klub je u proteklom razdoblju doživio brojne promjene, kako u upravljačkoj strukturi, tako i u svlačionici, koju je ove zime napustio velik broj igrača.

– Mi smo momčad u slaganju, ali i klub u slaganju, tako da je sve to normalno. Da, bilo je dosta odlazaka, imali smo i dva izlazna transfera, a nakon svega je realno reći da smo možda nešto slabiji nego što smo bili na jesen. Iskreno, uoči prvoga kola ni sami se znamo što očekivati od samih sebe, pogotovo zato što nam većina novih igrača još nije registrirana. Ali dobro, imamo mi i svojih mladih igrača, imamo dobre temelje od jeseni i ja sam optimističan. Dečki koji su tu imaju svoju priliku, tako i komuniciramo cijelu ovu situaciju, a na njima je da tu priliku iskoriste – ističe trener Milanović.

Uozbiljio se malo s novom funkcijom, ispalit će poneku foru manje, ali nije to ni loše. Zapravo, pokazatelj je to da je potpuno unutra, sto posto posvećen novoj ulozi, najvažnijoj u dosadašnjoj trenerskoj karijeri. Vodio je ranije samostalno kadete Gorice, Mraclin i Jelačić, ali ovo je ipak nešto drugo.

– Je, ovo mi je prvo ovakvo iskustvo na ovoj razini i mogu reći da je to iskustvo vatreno. S obzirom na okolnosti, puno je tu preslagivanja, bavim se s puno toga što baš i nema izravno veze s trenerskim poslom, najmanje s trenerskim poslom. Iz tog razloga tijekom dana zna biti stresno, budući da se moram baviti stvarima o kojima prije nisam razmišljao, a trening mi u svemu tome dođe kao ispušni ventil. Tu sam ja doma, tu se najbolje osjećam – govori Milka.

Iako za nijansu ozbiljniji, u suštini se nije promijenio.

– Ma ne, nema razloga. U neku ruku i dalje se ponašam kao da sam asistent, i dalje slažem treninge, radim puno toga što sam radio i ranije, ali u cijelom procesu mi jako puno pomažu i dečki iz stožera. Postavili smo stvari tako da smo svi isti, da sve radimo zajedno, pri čemu svatko ima svoja zaduženja. Puno komuniciramo, dogovaramo sve detalje, a s pomoćnikom Markom Đorđevićem čak sam i u istom stanu, tako da smo zajedno 24 sata na dan – kaže Milka prije nego što će odgovoriti na ključno pitanje.

Je li spremno odijelo za vođenje utakmica?

– E, to od mene nećeš doživjeti, ha, ha… Gledaj, bio sam radni igrač, da ne kažem vodonoša, red je da budem i radni trener. Prema tome, kao što sam i maloprije rekao, ništa se neće promijeniti, na klupi ćeš me gledati u radnoj trenirci!

Ništa drugo, realno, nismo ni očekivali.

Nastavite čitati

Reporter 456 - 18.12.2025.

Facebook

Izdvojeno