Poveži se s nama

Vijesti

Ovo su vaši susjedi koji će idućih četiri godine voditi vaše gradske četvrti i mjesne odbore

Izabrali ste ljude koji će se brinuti za kvart ili mjesto u kojem živite

Objavljeno

Gradsko izborno povjerenstvo objavilo je rezultate za izbor predstavnika gradskih četvrti i mjesnih odbora na lokalnim izborima 2021. godine. Evo rezultata;

Gradska četvrt Braća Radić

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: IVAN MATIĆ dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. IVAN MATIĆ
2. JOSIP KOLIĆ
3. TOMA VUJEVIĆ
4. JOZO MATIĆ
2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP, GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
Nositelj kandidacijske liste: TONĆI LUKETA dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. TONĆI LUKETA
2. KARLO LONČAREVIĆ
3. BOGDANKA-CINA AZINOVIĆ
3. MOST, HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP, NEOVISNI ZA HRVATSKU – NHR
Nositelj kandidacijske liste: TIN PETERNEL dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. TIN PETERNEL
2. SINIŠA SILAJ
4. DOMOVINSKI POKRET – DP
Nositelj kandidacijske liste: ŽELJKO KUDLEK dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ŽELJKO KUDLEK
2. IVICA MILAKOVIĆ

Gradska četvrt Hrvatski velikani

1. SDP, GLAS, HSS
Nositelj kandidacijske liste: KREŠIMIR ŠAFRANKO
dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. KREŠIMIR ŠAFRANKO
2. SVETISLAV DEBIJAĐI
3. IVANA MLINAR
4. DAVOR KANTOCI
2. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: MATO BEKIĆ
dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MATO BEKIĆ
2. BORIS MUŽEK
3. VLADIMIR MARKOV
4. IGOR TOMINIĆ
3. MOST, HSP, NHR
Nositelj kandidacijske liste: ZORAN LOVRIĆ
dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ZORAN LOVRIĆ
2. IVAN BARIĆ
3. IVAN GODINIĆ

Gradska četvrt Kurilovec

1. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: MIHAEL GRDENIĆ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MIHAEL GRDENIĆ
2. JURAJ ODRČIĆ
3. TEA BAČURIN HASIJA
4. IVAN BRADIĆ
5. DOMAGOJ STEPANIĆ
2. MOST, HSP, NHR
Nositelj kandidacijske liste: DAMIR SLOJŠEK dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. DAMIR SLOJŠEK
2. VALENTINA DOROTIĆ
3. MIRJANA BOROVČAK JANAČEK
3. SDP, GLAS, HSS
Nositelj kandidacijske liste: MARIJO ZDELAR dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MARIJO ZDELAR
2. IVICA KLIČEK
3. LEO LISAC

Gradska četvrt Miljenko Granić

1. SDP, GLAS, HSS
Nositeljica kandidacijske liste: BRANKICA ŽUGAJ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. BRANKICA ŽUGAJ
2. IGOR FIOLIĆ
3. ALEKSANDAR DRLJAČA
4. GORAN BINDER
5. MANUELA MUNJAS
2. HDZ, HSLS
Nositelj kandidacijske liste: MLADEN ARAPOVIĆ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MLADEN ARAPOVIĆ
2. MIHAEL KULIŠ
3. DENIS BRNIĆ
4. TOMISLAV GRUJA
5. IVICA KOLAREC
3. MOST, HSP, NHR
Nositelj kandidacijske liste: ANTONIO KULIŠ dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ANTONIO KULIŠ
2. LUCIJAN MASLAĆ
3. IVICA DESPUT

Gradska četvrt Pleso

1. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: SLAVKO PERKOVIĆ dobila je 6 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. SLAVKO PERKOVIĆ
2. ALAN KOTRMAN
3. MARINA MIKULČIĆ
4. SAŠA MIKULČIĆ
5. SILVIJO PLEPELIĆ
6. BOJANA BERDIK

2. HSS, SDP, GLAS
Nositelj kandidacijske liste: TOMISLAV VLAHOVIĆ dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. TOMISLAV VLAHOVIĆ
2. NIKOLA KUNC
3. LOVRO KLASNIĆ

Gradska četvrt Rakarje

1. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: VEDRAN ZOBEC dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. VEDRAN ZOBEC
2. MARKO ŽGELA
3. MATIJA MATEKOVIĆ
4. DAMIR ZOBEC
5. TIHOMIR MIRENIĆ

2. MOST, HSP, NHR
Nositelj kandidacijske liste: IVICA GAŠPAR dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. IVICA GAŠPAR
2. MARIJO POVOLJNJAK

Gradska četvrt Stari grad

1. HDZ, SKNL, BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI, HSLS, HSU
Nositelj kandidacijske liste: ERVIN KOLAREC dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ERVIN KOLAREC
2. VJEKOSLAV LANDEKA
3. NIKOLA IVAN LEDER
4. DANKO BAKIĆ
5. ANRI TARGUŠ
2. MOST, HSP, NHR
Nositelj kandidacijske liste: ZLATKO ROVIŠAN dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ZLATKO ROVIŠAN
2. LUCIA PRVONOŽEC
3. DEAN MEDUR

Gradska četvrt Vladimir Nazor

1. SDP, GLAS, HSS
Nositelj kandidacijske liste: DENIZ KAYA GUNEŠ dobila je 6 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. DENIZ KAYA GUNEŠ
2. LUKA TARLE
3. MILE GRUBIŠIĆ
4. ŽELJKO NAGY
5. ANDREA KLASIĆ LEŠ
6. MARKO KARALIĆ
2. HDZ, BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI
Nositelj kandidacijske liste: LEON LUKINIĆ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. LEON LUKINIĆ
2. BRIGITA ŽUPANIĆ
3. LIDIJA BEVANDIĆ
4. ROBERT CIMPERŠEK
5. KREŠIMIR PRVČIĆ

Mjesni odbor Ščitarjevo

1. DOMOVINSKI POKRET – DP
Nositeljica kandidacijske liste: MARIJANA PEHER dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MARIJANA PEHER
2. DRAGUTIN ČUKELJ
3. IZIDOR MATEJAŠ
4. MARIO MADUNIĆ
2. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: JOSIP TOMINČIĆ dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. JOSIP TOMINČIĆ
2. SLAVKO VUČILOVSKI
3. MIRO MAGDIĆ
4. DUBRAVKA BIGEC
3. GLAS, SDP, HSS
Nositeljica kandidacijske liste: STELA DRAGICA SVRAČAK dobila je 1 mjesto te je s te kandidacijske liste izabrana:
1. STELA DRAGICA SVRAČAK

Mjesni odbor Šiljakovina

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositelj kandidacijske liste: DRAŽEN LUČAN dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. DRAŽEN LUČAN
2. IVICA ŠABAN
3. IVAN RAK
4. MARIO LUČAN
2. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: STJEPAN RAK dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. STJEPAN RAK
2. TOMICA GAŠPARAC
3. MOST, HSP, NHR
Nositeljica kandidacijske liste: KARMEN RAK dobila je 1 mjesto te je s te kandidacijske liste izabrana:
1. KARMEN RAK

Mjesni odbor Čička Poljana

1.  SDP, GLAS, HSS
Nositelj kandidacijske liste: DARINKO GUČIĆ dobila je 7 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. DARINKO GUČIĆ
2. IVA RADIČEVIĆ
3. IVAN ANTOLČIĆ
4. JASMINA PERADINOVIĆ
5. JASNA ČAČIJA
6. KRISTINA IVANDIĆ
7. ZDRAVKO RADIČEVIĆ

Mjesni odbor Črnkovec

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositelj kandidacijske liste: DUBRAVKO POKUPEC dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. DUBRAVKO POKUPEC
2. STJEPAN RAKAREC
3. JOSIP MIHINICA

2.  HDZ
Nositelj kandidacijske liste: SAŠA KERKEZ dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. SAŠA KERKEZ
2. IGOR HORVAT

Mjesni odbor Bapče

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: NIKOLA HUZJAK
dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. NIKOLA HUZJAK
2. MARIO SREMIĆ
3. NIKOLA TRETINJAK
4. MATEA LUKINEC
5. MARIO HUZJAK

Mjesni odbor Bukovčak

1. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: IVICA CEROVSKI dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. IVICA CEROVSKI
2. MARIJA CEROVSKI
3. MARIO BUSAK
4. JOSIP BUSAK 5. IVAN SMOLKOVIĆ

Mjesni odbor Buševec – Novo selo

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositeljica kandidacijske liste: IVANA BELOŠEVIĆ dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. IVANA BELOŠEVIĆ
2. VEDRAN KATULIĆ
3. DUBRAVKA KOS
4. IVAN ROŽIĆ

2.  HSS, SDP, GLAS
Nositelj kandidacijske liste: IGOR HORVAČIĆ dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. IGOR HORVAČIĆ
2. GORAN ROŽIĆ
3. NENAD LUKIĆ

Mjesno odbor Cerovski Vrh

1. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: DARKO TRPUTEC dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. DARKO TRPUTEC
2. ANTONIO KOSIĆ
3. ŽELJKO RUŠKOVAČKI
4. TOMISLAV PETRAVIĆ
5. DAMIR HAČIĆ

Mjesni odbor Donja Lomnica

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: MILIVOJ DIJANEŽEVIĆ
dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MILIVOJ DIJANEŽEVIĆ
2. ZLATA KRZNARIĆ
3. IVICA STEPANIĆ
4. ŽELJKO JEĐUD
5. IVICA RADOŠ
2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositelj kandidacijske liste: KREŠIMIR SMOLKOVIĆ
dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. KREŠIMIR SMOLKOVIĆ
2. ANTONIJA RADOŠ ŠIMAC
3. BOŽIDAR HRENKOVIĆ
4. MARIO JANEČIĆ

Mjesni odbor Donje Podotočje

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: STJEPAN KOVAČEVIĆ
dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. STJEPAN KOVAČEVIĆ
2. DAMIR KOS
3. MARTIN VUKAŠINEC
4. DOMAGOJ PEREČINEC
5. MAJA GALIĆ PEREČINEC

Mjesni odbor Dubranec

1. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: ŽELJKO HRVOJIĆ
dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ŽELJKO HRVOJIĆ
2. IVANA KANIĆ
3. MARIO CEKOVIĆ2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositeljica kandidacijske liste: MARIJA KUŠEVIĆ
dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MARIJA KUŠEVIĆ
2. KATARINA KUŠEVIĆ

Mjesni odbor Gornja Lomnica

1. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: DRAGAN PERIĆ
dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. DRAGAN PERIĆ
2. MATEJA BORIĆ
3. DRAŽEN JOVIĆ
4. JOSIP JUKIĆ
5. MATEJ DOŠEN

Mjesni odbor Gornje Podotočje

1. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: DAVOR ŠTRTAK
dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. DAVOR ŠTRTAK
2. BRANKICA KRIŽETIĆ
3. ŽELJKA ILEČIĆ
4. IVAN DRAŽENOVIĆ
5. ANA HAFIZOVIĆ

Mjesni odbor Gradići

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: TOMISLAV LUKŠIĆ
dobila je 6 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. TOMISLAV LUKŠIĆ
2. ANTO PETROVIĆ
3. MARIO FABEČIĆ
4. TOMISLAV OGULINAC
5. TOMISLAV ŠULENTIĆ
6. EDI IVANČIĆ
2. SDP, GLAS, HSS
Nositelj kandidacijske liste: ŽELJKO POTURICA
dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ŽELJKO POTURICA
2. IVAN ŠVALJ
3. MOST, HSP, NHR
Nositelj kandidacijske liste: FRANKO MARIĆ
dobila je 1 mjesto te je s te kandidacijske liste izabran:
1. FRANKO MARIĆ

Mjesni odbor Gudci

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: TOMISLAV NAGLIĆ
dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. TOMISLAV NAGLIĆ
2. VINKO ŠNAJDER
3. JOSIP VLAHOVIĆ
4. TOMISLAV CAREK
5. LJILJANA ŠNAJDER

Mjesni odbor Gustelnica

1. HDZ
Nositelj kandidacijske liste: NEVENKO FELJAN
dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. NEVENKO FELJAN
2. DRAŽEN GRŠETIĆ
3. JASMINKA HUZJAK
4. STJEPAN FELJAN
5. MARIJAN FELJAN

Mjesni odbor Jagodno

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: IVAN SUDAR dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. IVAN SUDAR
2. ILINKO DUVNJAK
3. MARKO BAŠIĆ
4. VINKO BANOŽIĆ
5. SLAVKO PEREČINEC

Mjesni odbor Kobilić

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: JOSIP VITEZ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. JOSIP VITEZ
2. IVAN BOŽIĆ
3. DAVID TRUPČEVIĆ
4. IVAN GAVRAN
5. STJEPAN VITEZ

2. SDP, GLAS, HSS
Nositelj kandidacijske liste: IVAN VIŠIĆ dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. IVAN VIŠIĆ
2. STJEPAN BRIGLJEVIĆ

Mjesni odbor Kosnica

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositelj kandidacijske liste: JOSIP VLAŠIĆ dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. JOSIP VLAŠIĆ
2. STJEPAN MARTINIĆ
3. ŽELJKO JURIĆ
4. JURICA VLAŠIĆ
2.  HDZ, BM 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI, SKNL, HSU, HSLS
Nositelj kandidacijske liste: ROBERT IVANČIĆ dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ROBERT IVANČIĆ
2. GORAN MILIČEVIĆ
3. KRISTINA DALIĆ

Mjesni odbor Kozjača

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: DAMIR PUKŠIĆ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. DAMIR PUKŠIĆ
2. IVICA VUKAŠINEC
3. NIKOLA KOVAČIĆ
4. MARTIN ŠEBEK
5. MARKO KOVAČIĆ

Mjesni odbor Kuče

1.  HDZ
Nositelj kandidacijske liste: STJEPAN FABIJANČIĆ dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. STJEPAN FABIJANČIĆ
2. SINIŠA MALČEVIĆ
3. KRISTIJAN DOBRENIĆ
4. DARKO ĐURAČIĆ
2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositeljica kandidacijske liste: ANA FABIJANČIĆ dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ANA FABIJANČIĆ
2. KRISTIJAN KOS
3. LIDIJA KOS
3. MOST, HSP, NHR
Nositelj kandidacijske liste: DRAŽEN MATAKOVIĆ dobila je 1 mjesto te je s te kandidacijske liste izabran:
1. DRAŽEN MATAKOVIĆ
4.  HSLS
Nositelj kandidacijske liste: ZDENKO ZAGORAC dobila je 1 mjesto te je s te kandidacijske liste izabran:
1. ZDENKO ZAGORAC

Mjesni odbor Lazina

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: ZORAN ZETIĆ
dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ZORAN ZETIĆ
2. ŽELJKO BLAŠKIĆ
3. JOZO ZETIĆ
4. IVANA ĐURAŠIĆ
5. ANĐELKO FILO

Mjesni odbor Lekneno – Trnje

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: MARIO GUZANIĆ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MARIO GUZANIĆ
2. DANIJEL ANTOLIĆ
3. HRVOJE BELEC
4. DAMIR KUHAR
5. DANIJEL BOND

Mjesni odbor Lukavec

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: IVAN KOS dobila je 6 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. IVAN KOS
2. IVICA MARČEC
3. KREŠIMIR ŠTAVLIĆ
4. IVAN KUPINA
5. LIDIJA KOSIJER
6. MLADEN BORKOVIĆ

2. SDP, GLAS, HSS
Nositelj kandidacijske liste: MATIJA SEDMAK dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MATIJA SEDMAK
2. ZLATKO SEDMAK
3. MARINKO CEROVSKI

Mjesni odbor Markuševec

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: TOMISLAV BREBRIĆ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. TOMISLAV BREBRIĆ
2. JURICA BUKOVIĆ
3. DANIJEL MOHARIĆ
4. MARIO DOMJANKOVIĆ
5. DANIEL BARTOLOVIĆ

Mjesni odbor Mičevec

1. BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI, HDZ
Nositelj kandidacijske liste: IVICA BARUKČIĆ dobila je 9 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. IVICA BARUKČIĆ
2. ANTONIO VELDIĆ
3. MIROSLAV JANKOVIĆ
4. IGOR BARUKČIĆ
5. BRANKO GAŠPAREC
6. ANTONIO HALUGA
7. IVAN CAGANIĆ
8. TIHOMIR POSAVEC
9. IVAN JANKOVIĆ

Mjesni odbor Mraclin

1.  HDZ
Nositelj kandidacijske liste: TIHOMIR HUBAK dobila je 6 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. TIHOMIR HUBAK
2. JASNICA ČUNOVIĆ
3. ANTUN KOS
4. TOMISLAV KREŠIMIR HUBAK
5. FABIJAN KOS
6. MARKO KOS

2. SDP, GLAS, HSS
Nositelj kandidacijske liste: BRANIMIR MIKŠIĆ dobila je 1 mjesto te je s te kandidacijske liste izabran:
1. BRANIMIR MIKŠIĆ

Mjesni odbor Novo Čiče

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: ČEDOMIR TOMAŠIĆ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ČEDOMIR TOMAŠIĆ
2. IVICA CRNOV
3. BOŽIDAR ZETKOVIĆ
4. NIKOLA KAJINIĆ
5. VALENTINA KANCELJAK KIRIN

2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositelj kandidacijske liste: NIKOLA ŠIMAC dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. NIKOLA ŠIMAC
2. IVANA CESAREC
3. MATO DŽINIĆ
4. BRANKA HEMEN

Mjesni odbor Ogulinec

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositeljica kandidacijske liste: ANNA DUSPARA dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ANNA DUSPARA
2. IVA PRNJAK
3. STJEPAN BARTOLIN
4. MARGITA ĐURAŠIN
5. JOSIP RIČKO

Mjesni odbor Okuje

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: MARIO GOLUBIĆ
dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MARIO GOLUBIĆ
2. KREŠIMIR DALIĆ
3. KATARINA GOLUBIĆ
4. MARTINA STOJANOVIĆ
5. JOSIP KOVAČIĆ

Mjesni odbor Petrovina

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: NIKOLAS MASTIN dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. NIKOLAS MASTIN
2. MARKO ZADRO
3. MARIO KONIĆ
4. JOSIP SENJAK

2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositelj kandidacijske liste: PERO FILIPOVIĆ dobila je 3 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. PERO FILIPOVIĆ
2. HRVOJE KLOBUČAR
3. BRANKICA ORMUŽ

Mjesni odbor Rakitovec

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositelj kandidacijske liste: JURICA KOMPES dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. JURICA KOMPES
2. TIHOMIR KOVAČIĆ
3. ŽELJKO JOSIĆ
4. KATARINA BELČIĆ
2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: MARIO SEVER
dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MARIO SEVER
2. DAMIR KOVAČEVIĆ
3.  SDP, GLAS, HSS
Nositeljica kandidacijske liste: MARA DIANEŽEVIĆ dobila je 1 mjesto te je s te kandidacijske liste izabrana:
1. MARA DIANEŽEVIĆ

Mjesni odbor Ribnica

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: TUGOMIR HLOPEC dobila je 7 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. TUGOMIR HLOPEC
2. IVAN PERENSKI
3. IVAN JOZINOVIĆ
4. MARIO PERENSKI
5. ZORAN ZLATOVIĆ
6. DARKO VRBIČIĆ
7. BOSILJKO JUKIĆ

Mjesni odbor Selnica

1.  HDZ,HSU
Nositeljica kandidacijske liste: KRISTINA KLARIĆ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. KRISTINA KLARIĆ
2. TOMISLAV POSAVAC
3. NIKOLA KRVARIĆ
4. LIDIJA PAULIĆ
5. IVAN BRUČIĆ-MATIC

Mjesni odbor Staro Čiče

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositelj kandidacijske liste: MARIJAN PLODINEC dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MARIJAN PLODINEC
2. VID VUČAK
3. KRISTINA MARTINČIĆ
4. DANIJELA GRŠETIĆ
2. GLAS, SDP, HSS
Nositelj kandidacijske liste: KREŠIMIR DRAŽETIĆ dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. KREŠIMIR DRAŽETIĆ
2. PERO JOSIPOVIĆ
3. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositeljica kandidacijske liste: MARTINA PODGORSKI dobila je 1 mjesto te je s te kandidacijske liste izabrana:
1. MARTINA PODGORSKI

Mjesni odbor Strmec Bukevski

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: BRANKO KRKANIĆ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. BRANKO KRKANIĆ
2. NIKOLA CELČIĆ
3. TOMISLAV KOVAČ
4. KARMEN KRKANIĆ
5. IVAN ĐURAN

Mjesni odbor Turopolje

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: ZORAN SMREKAR dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ZORAN SMREKAR
2. DAVOR DRUŽIJANIĆ
3. PATRIK ČUNČIĆ
4. DANIJEL KUKOR
5. MARIO FILIPOVIĆ

2. SDP, GLAS, HSS
Nositelj kandidacijske liste: NENAD SEVER dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. NENAD SEVER
2. ZLATKO POŽGAJ

Mjesni odbor Velika Buna

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj kandidacijske liste: IVAN RAK dobila je 9 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. IVAN RAK
2. MARKO ĐURAŠIN
3. DRAŽEN BAČURIN
4. LJUBICA SVEKRIĆ
5. ZLATKO PETRAC
6. IVAN KALISAR
7. ANTONIO GRĐAN
8. BARBARA GRĐAN ODRČIĆ
9. IVICA ĐURAŠIN

Mjesni odbor Velika Mlaka

1. HDZ,BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI

Nositelj kandidacijske liste: ILIJA MILIČEVIĆ dobila je 6 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. ILIJA MILIČEVIĆ
2. NIKOLA ŽUGAJ
3. JURAJ DIJANEŽEVIĆ
4. MATEJ KURILOVČAN
5. NIKOLA GLAGOLIĆ
6. PETAR JERBIĆ
2. MOST
HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
NEOVISNI ZA HRVATSKU – NHR
Nositeljica kandidacijske liste: NADA FINDERLE
dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. NADA FINDERLE
2. ZVONIMIR KRILIĆ
3. DARIO FINDERLE
4. KATICA BOŽIĆ
5. LUCIJA LACKOVIĆ

Mjesni odbor Vukomerić

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA
Nositelj kandidacijske liste: BRANKO MATIĆ dobila je 5 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. BRANKO MATIĆ
2. ZVONIMIR HERMANOVIĆ
3. IVAN PAVLEČIĆ
4. JOSIP PAVLEČIĆ
5. MATIJA HERMANOVIĆ

Mjesni odbor Vukovina

1. HDZ, SKNL, HSU
Nositelj kandidacijske liste: MARIO KARAPANDŽIĆ dobila je 4 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. MARIO KARAPANDŽIĆ
2. MARIO MATKOVIĆ
3. BORIS MARKOVIĆ
4. TIHOMIR PANIŽIĆ
2. “BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI”
Nositelj kandidacijske liste: TOMISLAV MADŽAR dobila je 2 mjesta te su s te kandidacijske liste izabrani:
1. TOMISLAV MADŽAR
2. MONIKA BILJEŠKOVIĆ
3. MOST, HSP, NHR
Nositelj kandidacijske liste: KREŠIMIR MATAŠIN dobila je 1 mjesto te je s te kandidacijske liste izabran:
1. KREŠIMIR MATAŠIN

Vijesti

Verbalni sukob završio pucnjavom iz vatrenog oružja

Pucao je u članove obitelji.

Objavljeno

on

Policijska uprava zagrebačka izvjestila je kako se jučer od 19 do 19.30 sati u Lazima Turopoljskim, na otvorenom  prostoru verbalno, a potom i fizički, sukobilo troje članova obitelji, 28-godišnjak s jedne strane te 36-godišnjak i 29-godišnjakinja s druge strane.

-Nakon fizičkog sukoba 28-godišnjak je iz vatrenog oružja ispalio jedan hitac u smjeru druga dva člana obitelji.- kažu iz PUZ-a.

Osumnjičeni 28-godišnjak odveden je u službene prostorije na kriminalističko istraživanje koje je u tijeku.

Nastavi čitati

CityTV

VIDEO City puls: Na Podbrežnici se gradi cageball igralište

Objavljeno

on

Bili smo u obilasku radova na području grada i provjerili kako napreduju radovi u Tomaševićevoj ulici te što se to gradi u Podbrežnici. Doznajte i kakav je to sporazum potpisao gradonačelnik Krešimir Ačkar s predstavnicima Međunarodne zračne luke Zagreb. Saznajte i koja sorta jagode je po procjeni potrošača  najbolja, ali i što vas sve čeka na Goričkim večerima…

Nastavi čitati

Vijesti

Gradići obilježavaju Dan mjesta, evo kako će ga proslaviti…

Pripremili su i revijalnu nogometnu utakmicu u kojoj će snage odmjeriti oženjeni i neoženjeni mještani

Objavljeno

on

Mjesni odbor Gradići organizira obilježavanje Dana mjesta u nedjelju, 13. lipnja. Osim polaganja vijenaca kod spomenika poginulim braniteljima Domovinskog rata, Dan mjesta će obilježiti koncelebriranom misom u 11 sati te druženjem mještana, nakon mise, na prostoru oko crkve uz prigodni domjenak. U 15 sati na nogometnom igralištu Gradićani organiziraju gledanje utakmice Europskog prvenstva u nogometu. Za kraj proslave pripremili su i revijalnu utakmicu koju će igrati oženjeni protiv neoženjenih mještana. Sportski sraz je planiran u 18.30 sati.

Osim događanja za Dan mjesta, Mjesni odbor je najavio i ostala događanja u lipnju i srpnju koja će oživjeti društveni život Gradićana. Pa se tako 26. lipnja od 9 sati igraju turnir ulica i dječji turniri limača i prstića, a dan kasnije u 19 sati za djecu je organizirana besplatna predstava Uzbuna u Plastičnom carstvu. Za kraj, 10. srpnja, Gradići će ugostiti Turopoljsku malonogometnu ligu VG sjever.

Nastavi čitati

Reporter 404 - 13.05.2021.

Facebook

Izdvojeno