Povežite se s nama

Sport

Košarkaš, poduzetnik, predsjednik: ‘Dođite na tribine, košarka bez publike nije prava’

U iščekivanju velike utakmice s aktualnim prvakom Zadrom (nedjelja, 17 sati, Gradska sportska dvorana) na službenoj stranici KK Gorice objavljen je opširan intervju s predsjednikom kluba Duškom Radovićem

Objavljeno

na

Priča je ovo o sportašu i poduzetniku, o predsjedniku košarkaškog kluba Gorica, koji je kraljicu igara  zamijenio inženjerstvom te stvorio dvije uspješne kompanije, Teh-cut d.o.o. & Jedinstvo PNO d.o.o, s preko stotinu zaposlenih. Kompanije su to koje uspješno posluju na brzorastućem europskom i američkom tržištu. Svoje je znanje i iskustvo iz košarke nadograđeno s 32 godine rada i razvoja u poduzetništvu prebacio na kormilo kluba, gdje izvršava ulogu predsjednika od 2019. Upornost ovog čovjeka rezultirala je sve većom popularnošću košarke među mladima u našem gradu.

Kažete da ste dijete košarkaškog kluba Zadar te da Vas je isti odgojio i postavio na noge. Od Vas su stvorili samostalnog čovjeka koji se kroz život probijao radom, disciplinom i pozitivnom energijom.  Danas ste na čelu kluba Gorica gdje uspješno prenosite svoje poduzetničke sposobnosti te ste okupili sjajnu ekipu na čelu s trenerom seniorske momčadi Mikijem Starčevićem. Ovog vikenda, točnije 10. travnja 2022. dočekujete Zadar na parketu Gradske sportske dvorane. Što je za Vas košarka, način života ili hobi ?

– Kada kao dijete započnete igrati košarku onda je to igra i zabava. Ne mogu i neće sva djeca koja se nakon početne igre ozbiljnije počinju baviti košarkom postati reprezentativci u nacionalnim selekcijama ili NBA-igrači, to je naprosto nemoguće. Igranje košarke je u konačnici zdrav duh u zdravom tijelu. Košarka je kolektivni sport, ali malo specifičniji od drugih, isprepleten s jako puno elemenata. Kroz nju se razvijate, učite, odrastate, stječete navike i pravila i donosite odluke u kojem smjeru i do kojih krajnjih ciljeva idete. Kad se u jednom trenutku, na raskrsnici života, odlučiš baviti drugim stvarima košarka ti može postati hobi, a vrijednosti koje si stekao disciplinom i radom ostaju ti za cijeli život.

Za košarkaške početke kažete da su bili teški i veoma zahtjevni. Odvojeni od roditeljskog doma, majke, oca i brata koje ste viđali rijetko zbog ograničenih mogućnosti putovanja kući, prepušteni sami sebi u donošenju svojih životnih odluka preko noći ste postali  samostalni i odgovorni. Koliko je to utjecalo na vaš daljnji životni tijek?

– Da se nisam bavio košarkom i kroz nju stekao sva znanja i vještine te postao zreo čovjek, danas ovaj i ovakav Duško Radović – Ježo ne bi postojao. Moram naglasiti bitnu činjenicu, izgradio sam se kao osoba samo zahvaljujući životnoj sredini, vodstvu kluba, svim trenerima, kolegama suigračima i naravno osnovnom odgoju roditelja do negdje 15. ili 16. godine života. Sve dalje je bila nadogradnja na čvrstim temeljima, snažnom karakteru, velikom životnom znanju i iskustvu te neiscrpnom energijom i žarom za daljnjim razvojem i unaprijeđenjem sebe i okoline.

Kada pogledate sliku košarke koja se igrala nekad i danas što vas veseli, a što ljuti?

– Veseli me kad vidim djecu koja se žele baviti košarkom jer je vole. Kad vidim da imaju trenere koji ih uče košarkaške elemente i pravila, a ne da ganjaju vlastite trenerske ambicije. Trenere koji se trude da vrijeme odrastanja, učenja i predanog rada iznjedri kvalitetnog budućeg košarkaša, juniora ili seniora. Danas se puno toga promijenilo i rekao bih previše rano materijaliziralo. Puno se toga zapostavlja i ubrzava u procesu odgoja djece u ranoj životnoj dobi što na žalost rezultira od ranog odustajanja bavljenja sportom do igranja zbog nečijih prevelikih očekivanja.

Preuzeli ste klub na njegovu 50. godišnjicu, s ograničenim sredstvima pokrenuli ste priču i lavovski se borite da košarka opstane u ovim iznimno teškim vremenima. Kako vidite budućnost košarke i košarkaškog kluba Gorica?

– S izuzetkom nogometa danas je kolektivni loptački sport u Hrvatskoj, a pogotovo košarka, pala na najniže moguće grane. Sustav razvoja i način financiranja je devastiran i rekao bih da trenutno ne postoji. Kad se odluči krenuti u taj sustav sa željom da doprinesete radom, znanjem i zalaganjem pomognete da se sustav razvija i ide naprijed, na žalost nemate sve relevantne podatke. Onda vam još počnu „ispadati i kosturi iz ormara”. To je trenutak gdje biraš: ostaješ li ili odustaješ. Ja i moji suradnici smo odlučili krenuti i boriti se, raditi na promjenama i unaprijeđenjima u općem društvenom interesu velikogoričke i hrvatske košarke.

Gorička košarka ima najbolji mogući potencijal za ekspanziju i razvoj s pozicije na koju je trenutno dovedena zaslugom svih mojih prethodnika i našim radom u protekle dvije sezone te skromnošću, zalaganjem i predanošću svih igrača, trenera i pratećeg osoblja. Mi svojim primjerom, načinom rada i sugestijama pokušavamo ukazati kako se može napredovati. Pokrenuli smo zamašnjak promjene i sad krećemo dalje, za prvih 53 godine KK Gorica nije loše, a uvijek se može bolje.

Danas i više nego uspješno surađujete s njemačkom autoindustrijom te kažete da ste svoje znanje kapitalizirali tako da ste ga ugradili u svoju firmu. Kako je paralelno voditi sportski kolektiv i uspješna poduzeća?

– Sve u životu ima svoje faze, od početnih teškoća i frustracija do znanja. U razvoj firme sam uložio 32 godine života. Ne samo svoga, već cijele svoje obitelji. Skoro da nema toga što nismo uspjeli premostiti i ponosan sam na ono što smo postigli. Jako dobro znam da se ne smije posustajati. Stalno moraš gledati i vidjeti širu sliku te pravovremeno i ispravno reagirati. Da će angažman u KK Gorica biti naporan i težak znao sam pošto sam svojim aktivnostima participirao mom prethodniku, kolegi Mirku Matiću. Nisam očekivao da će biti ovako naporno i teško da napravimo vidljiv i prepoznatljiv rezultat, od škole košarke preko svih mlađih selekcija do seniorske momčadi koja se natječe u dvije lige, domaćoj i međunarodnoj. No, isplatilo se. Kad započnem nešto ne odustajem lako i tada tek dolaze rezultati te uspjeh u kojima uživam.

Gdje Vidite KK Goricu kroz par godina? Koliko ste zadovoljni sadašnjim rezultatima?

– Trenutačni rezultati KK Gorica su realno fantastični s obzirom na opće okolnosti i naše interne probleme koji su nas pratili kroz ovu sezonu (roster, trener, bolesti) i s tim moramo biti više nego zadovoljni! Uz malo sportske sreće i bez vlastitih grešaka to je moglo biti i za nijansu bolje. Međutim, mi smo kao tim zadovoljni. Nadam se da ćemo do kraja ovogodišnje HT Pemijer lige svojim igrama i rezultatima potvrditi da smo u Top 5 ekipa hrvatske košarke i to isključivo s hrvatskim igračima!

Što biste poručili gradu, sponzorima i publici? Koliku podršku imate od njih?

– Sve bi ih zamolio da pročitaju ovaj intervju i da ga pokušaju razumjeti. Pozivam ih da nam se priključe u daljnjem radu i razvoju košarke u Velikoj Gorici. Našoj publici i svim zaljubljenicima u ovaj prekrasan sport poručujem: dođite u velikogoričku Gradsku sportsku dvoranu i pružite nam svoju podršku! Košarka bez publike i navijanja nije prava! Vašim prisustvom i potporom pomažete daljnjem razvoju i dajete svima do znanja da smo na dobrom putu. Košarka je više od sporta. Košarka je bila i treba ostati naš najveći ambasador u Europi i svijetu.

Zahvaljujući Vama, sportskom direktoru Ljubi Prgometu i treneru seniorske momčadi Mladenu Mikiju Starčeviću pokrenuli ste Mini ligu košarke koja je privukla djecu i roditelje nazad u klub te opet privukla svjetla reflektora na košarku. Kolika je važnost ovog projekta za klub i grad Veliku Goricu ?

– Ogroman! Pogodili smo ‘u sridu’. Djeca uživaju, roditelji zovu i žele se uključiti i pomoći na sve moguće načine. Potvrđuju se navodi iz gornjih odgovora. Velika Gorica ima potencijal u svojoj populaciji! To samo trebaju svi prepoznati i početi raditi na stvaranju adekvatnih uvjeta za normalan rad i razvoj svoje i naše djece! Grad Velika Gorica to može i mora prepoznati! Nadam se da će naša nedjeljna utakmica sa svojim posebnim prigodnim programom koji smo pripremili maksimalno pridonijeti i ubrzati sve potrebne radnje za taj prijeko potreban restart.

I za kraj, za koga navijate u nedjelju?

– Veoma jednostavno, ja sam jedan od igrača KK Gorica, igram na poziciji Predsjednika. Uvijek igram i navijam s više od 100% za svoju Goricu. Druga strana medalje su moje emocije. Empatija i prva ljubav su bile i uvijek će biti u Zadru, mjestu odakle sam napravio prve korake. Oni su me istesali, odnosno izglodali, ipak sam ja strojar prije svega. Nadam se da će moji Velikogoričani ove nedjelje u 17 sati napuniti našu malu dvoranu i sami se uvjeriti u ove moje riječi!

Sport

FOTO Učenice Ekonomske škole Velika Gorica pobjednice Županijskog natjecanja u futsalu

Objavljeno

na

Objavio/la

Županijsko natjecanje Školskih sportskih društava (ŠSD) srednjih škola Zagrebačke županije u futsalu za djevojke u organizaciji Srednje strukovne škole Velika Gorica održano je jučer (utorak, 24. veljače 2026.) u Sportskoj dvorani Srednje strukovne škole i Gradskoj sportskoj dvorani u Velikoj Gorici.

Velika Gorica, 24.02.2026. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 24.02.2026. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 24.02.2026. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Natjecalo se osam Društava: ŠSD Mladen Dananić (SŠ Dragutina Stražimira, Sveti Ivan Zelina), ŠSD Martin (SŠ Dugo Selo) ŠSD Jastreb (SŠ Jastrebarsko), ŠSD Mladost (SŠ Ivan Švear, Ivanić Grad), ŠSD Ban (SŠ Zaprešić), ŠSD Sokol (SŠ Vrbovec), ŠSD Sokol (Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola, Samobor), ŠSD Gorek (Ekonomska škola Velika Gorica) i ŠSD Velgor (Srednja strukovna škola Velika Gorica).

Velika Gorica, 24.02.2026. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 24.02.2026. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 24.02.2026. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Ekipe su bile podijeljene u dvije skupine: A – ŠSD Mladen Dananić, ŠSD Martin, ŠSD Gorek, ŠSD Sokol;  B – ŠSD Jastreb, ŠSD Ban, ŠSD Mladost, ŠSD Martin.

Velika Gorica, 24.02.2026. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 24.02.2026. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke. Foto: David Jolić/cityportal.hr

U svakoj skupini odigrano je 6 međusobnih utakmica, a trajanje utakmice bilo je 2×10 minuta. Drugoplasirane ekipe u skupinama odigrale su susret za 3. mjesto, a u finalu su igrale pobjednice skupina. Odigrano je ukupno 14 utakmica.

Velika Gorica, 24.02.2026. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 24.02.2026. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Tri prvoplasirana Društva nagrađena su peharima i medaljama, a pobjednik se plasirao na Državno natjecanje u futsalu za djevojke.

Galerija fotografija

Županijsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2025./2026.

POREDAK (u skupinama) Skupina A: 1. ŠSD Gorek, 2. ŠSD Mladen Dananić, 3. ŠSD Sokol, ŠSD Martin. Skupina B: 1. ŠSD Ban, 2. ŠSD Velgor, 3. ŠSD Mladost, 4. ŠSD Sokol.

Finale: ŠSD Gorek – ŠSD Ban 3:0. Utakmica za 3. mjesto: ŠSD Velgor – ŠSD Mladen Dananić 2:2, 4:5(6m).

KONAČNI POREDAK 1. mjesto: ŠSD Gorek, 2. mjesto: ŠSD Ban, 3. mjesto: ŠSD Mladen Dananić, 4. mjesto: ŠSD Velgor, 5.mjesto: ŠSD Mladost, 6.mjesto  ŠSD Sokol, 7.mjesto: ŠSD Martin, 8.mjesto. ŠSD Sokol.

ŠSD Gorek: . Voditelj: Marko Novaković.

Nastavite čitati

Sport

Filip Čuić u Poljsku, milijun eura za Goricu, a dočekat će ga – Pozo!

Prvi put nakon ljeta 2022. godine i odlaska Hrvoja Babeca u latvijsku Rigu, HNK Gorica odradila je jedan milijunski transfer. Filip Čuić novi je igrač poljskog Pogona, novi suigrač starijeg brata iz loze Pozo…

Objavljeno

na

Objavio/la

Kad je objavljeno da će u utakmicu protiv Istre u Puli u vrhu goričkog napada krenuti Nigerijac Wisdom Sule, prva pomisao bila je da trener Carević – želi pokušati. Dosad neupitni starter Filip Čuić radio je puno toga dobroga, znao je i zabijati, ali puno je i promašivao, pa ideja da se pokuša s novim, zanimljivim napadačem u tom smislu nije bila nimalo nelogična. Čuić je startao na klupi, očekivalo se da će ući u drugom poluvremenu, ali novi upitnici rodili su se kad je ušao Ante Erceg!

Do te 66. minute dobri stari Erceg odigrao je samo četiri minute ovog proljeća, a svejedno ga je Carević podigao s klupe prije Čuića. Kad je utakmica i završila bez Čuićeva učešća, prva misao bila je da nije igrao zato što je među ona “dva-tri upitna igrača”, o kojima je trener govorio u najavi utakmice…

Međutim, točan odgovor na sva pitanja stigao je u ponedjeljak navečer. Postojalo je, naime, točno milijun razloga zašto Filip Čuić nije igrao.

“HNK Gorica s velikim zadovoljstvom potvrđuje da je postignut dogovor o transferu igrača Filipa Čuića u poljski FC Pogoń Szczecin, gdje će nastaviti svoju profesionalnu karijeru i napraviti novi iskorak u sportskom razvoju”, objavili su iz kluba.

“Transfer predstavlja izuzetno važan trenutak kako za igrača, tako i za naš klub. Osim sportskog aspekta, riječ je i o jednom od značajnijih financijskih transfera u povijesti HNK Gorica, što dodatno potvrđuje ispravan smjer rada kluba, kvalitetan razvoj igrača i prepoznatljivost naše sredine na europskom tržištu.

Filip je tijekom svog boravka u Velikoj Gorici pokazao visoku razinu profesionalnosti, predanosti i karaktera. Svojim pristupom treninzima i utakmicama te odnosom prema klupskim bojama stekao je poštovanje suigrača, stručnog stožera i navijača. Njegov doprinos momčadi bio je vidljiv kroz brojne nastupe, borbenost i kontinuiran napredak, a upravo su rad i posvećenost bili ključni u njegovom razvoju i dolasku ove prilike.

U HNK Gorica posebno smo ponosni na činjenicu da klub nastavlja graditi okruženje u kojem igrači mogu rasti, razvijati se i napraviti iskorak prema višim ligama. Ovaj transfer još je jedna potvrda da se sustavan rad, strpljenje i jasna sportska vizija dugoročno isplate.

FC Pogoń Szczecin prepoznao je Filipove kvalitete i potencijal, a vjerujemo da će u novom klubu imati priliku dodatno napredovati, dokazivati se na drugoj razini natjecanja i nastaviti graditi uspješnu karijeru.

Filipu od srca zahvaljujemo na svemu što je dao za HNK Goricu – na profesionalnosti, trudu i svakoj minuti provedenoj u našem dresu. Želimo mu puno zdravlja, sreće i sportskih uspjeha u novom poglavlju karijere. Sretno, Filipe!”, također stoji u klupskoj objavi.

Prema dostupnim informacijama, Pogon je isplatio milijun eura odštete, što je prvi milijunski transfer još od odlaska Hrvoja Babeca, koji je u Latviju preselio u ljeto 2022. (?!), navodno za 1,6 milijuna eura. Ranije tog ljeta za dva milijuna eura u PAOK je preselio Dominik Kotarski, a u međuvremenu se nešto uspjelo utržiti tek na Anti Mateju Juriću, Tiboru Haliloviću i Nikoli Vujnoviću. Svi ostali odlazili su bez odšteta…

Što se goričkog napada tiče, osiromašen je Čuićevim odlaskom, pogotovo kad znamo da je prije koji dan otišao i Vanja Pelko, ali tu je dosad premalo korišteni Erceg, Wisdom Sule djeluje kao potencijalno ozbiljno pojačanje, a čekamo i da se predstavi Francuz Epailly.

Čuića, s druge strane, u Poljskoj čeka zanimljivo društvo. Na hrvatskom jeziku moći će razgovarati s Danijelom Lončarom, bivšim stoperom Osijeka, a u svlačionici će ga dočekati i jedno poznato prezime. U Pogonu, naime, igra Jose Pozo, stariji brat njegova dosadašnjeg suigrača Ikera…

I to nije sve, jer u svlačionici kluba iz Szczecina je i nekoć najskuplji obrambeni igrač svijeta. Benjamin Mendy u ljeto 2017. prešao je iz Monaca u Manchester City za 58 milijuna eura, no sve je krenulo naopako kad su se pojavile optužbe za silovanje. Točnije, šest optužbi za silovanje. Pravna bitka trajala je dugo, iz nje je Mendy izašao kao pobjednik, uspio se obraniti od svih optužbi, no nogometna karijera išla je nizbrdo. Preko Lorienta i Züricha tako je u ljeto 2025. došao u Pogon.

I evo, dočekao Čuića.

Nastavite čitati

Kultura

FOTO Održana odlična edukacija trenera i sudaca HUMT-a

Objavljeno

na

Objavio/la

Obavezna cjelodnevna edukacija trenera i sudaca Hrvatskog udruženja mažoret timova (HUMT) održana je u subotu (21. veljače 2026.) u prostoru Osnovne škole Šćitarjevo.

Šćitarjevo, 21.02.2026. Trenerska i sudačka edukacija HUMT-a. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Šćitarjevo, 21.02.2026. Trenerska i sudačka edukacija HUMT-a. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Od 10 do 12:50 sati profesorica Ljiljana Šarić je na temu Psihofizičke osobine obrazlagala: 1. karakteristike dobi (naglasak na djecu i mlađe kadete), 2. motivacija za trening za natjecanje, priprema tima za natjecanje, suradnja s roditeljima, 3. pitanja iz prakse – trenerice su iznosile neke od svojih situacija i tražile pomoć.

Šćitarjevo, 21.02.2026. Trenerska i sudačka edukacija HUMT-a. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Šćitarjevo, 21.02.2026. Trenerska i sudačka edukacija HUMT-a. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Milosava Katić, dugovječna trenerica mažoretkinja svih uzrasta, od 13:00 do 14:00 sati obrazlagala je dvije teme: 1. rad s dječjom formacijom i mlađim kadetima, 2. ”Joker zovi” – stručni savjeti, pitanja i odgovori – primjeri dobre prakse iz njenog kuta gledanja.

Šćitarjevo, 21.02.2026. Trenerska i sudačka edukacija HUMT-a. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Sudačko-trenerski okrugli stol od 14:45 do 16:15 – pitanja ”Muke po Pravilniku”, s naglaskom na ”razlike s WDMA”. Sudačka edukacija je održana od 16:30 do 19:00 sati.

Šćitarjevo, 21.02.2026. Trenerska i sudačka edukacija HUMT-a. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Šćitarjevo, 21.02.2026. Trenerska i sudačka edukacija HUMT-a. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Predsjednik HUMT-a Vlado Palac bio je vrlo zadovoljan angažmanom trenerica i sutkinja, prema njegovim riječima, samo ozbiljan pristup edukacijama donosi napredak timovima. Jednako tako i HUMT, na takav način, zauzima sve više mjesto na ljestvici mažoret sporta.

Galerija fotografija

Nastavite čitati

Sport

FOTO HSTK Velika Gorica – pobjeda i poraz seniorki

Objavljeno

na

Objavio/la

Seniorke HSTK Velika Gorica imale su u 09. kolu ‘Prve hrvatske lige zapad’ prošle subote dupli program – domaće mečeve protiv STK Sveta Nedjelja i STK Dugo Selo.

Velika Gorica, 21.02.2026. Prva hrvatska liga zapad-09.kolo: HSTK Velika Gorica – STK Sveta Nedelja 4:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 21.02.2026. Prva hrvatska liga zapad-09.kolo: HSTK Velika Gorica – STK Sveta Nedelja 4:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 21.02.2026. Prva hrvatska liga zapad-09.kolo: HSTK Velika Gorica – STK Sveta Nedelja 4:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Očekivalo se da će pobijediti suparnice iz Svete Nedelje te izgubiti od Dugog Sela, vodeće ekipe u Ligi. Ishodi su bili prema prognozama, pobijedile su ekipu Svete Nedelje rezultatom 4:1, a protiv Dugog Sela su glatko izgubile 0:4, bez osvojenog seta.

Velika Gorica, 21.02.2026. Prva hrvatska liga zapad-09.kolo: HSTK Velika Gorica – STK Sveta Nedelja 4:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Velika Gorica, 21.02.2026. Prva hrvatska liga zapad-09.kolo: HSTK Velika Gorica – STK Sveta Nedelja 4:1. Foto: David Jolić/cityportal.hr

HSTK Velika Gorica (13 4 9 20:43 17) je sa 17 bodova na 7. mjestu prvenstvene ljestvice.

Galerija fotografija

Prva hrvatska liga zapad (ž) 2025./2026., 09. kolo

Velika Gorica. Gradska sportska dvorana. Subota, 21.02.2026., 11:00 sati. Sudac: Antonijo Šimunović.

HSTK Velika Gorica – STK Sveta Nedjelja 4:1  Mirjana Lučić – Iva Miletić 3:0, Ida Jazbec – Anđela Mužinić 3:1, Željka Jakuš – Anja Kozomara 2:3, Lučić / Jakuš – Miletić / Kozomara 3:0, Lučić – Mužinić 3:0.

HSTK Velika Gorica – STK Dugo Selo 0:4  Mirjana Lučić – Mara Markovanović 0:3, Željka Jakuš – Ana Znika 0:3, Dorotea Bradić – Mia Horvatiček 0:3, Lučić / Jakuš – Markovanović / Znika 0:3

Nastavite čitati

Sport

AK Maraton VG pokreće novi ciklus škole trčanja

Svi su dobrodošli.

Objavljeno

na

Objavio/la

Foto: AK Maraton VG / FB

Atletski klub Maraton VG pokreće novi ciklus škole trčanja koji započinje 2. ožujka u 20 sati na Stadionu Radnik. Program je namijenjen svima koji žele napraviti prve trkačke korake, vratiti se redovitoj tjelesnoj aktivnosti ili sustavno raditi na podizanju forme.

Treninzi će se održavati tri puta tjedno, a polaznici će biti raspoređeni u grupe prema razini spremnosti i tempu trčanja. Iz kluba najavljuju postupan razvoj izdržljivosti i tehnike, uz stručno vodstvo i jasno strukturirane treninge. Također, svi će polaznici imati priliku uključiti se i u utrke te napredne programe treninga.

Prijaviti se možete putem e-maila [email protected] ili na broj 091 363 3748.

Nastavite čitati

Reporter 456 - 18.12.2025.

Facebook

Izdvojeno