Povežite se s nama

Crna kronika

FOTO: SREĆA U NESREĆI Panda naletila na biciklista, nije ga niti ogrebala

Velikogorička hitna ustanovila je da muškarac nije ozlijeđen

Objavljeno

na

Biciklist koji se jutros vozio Zagrebačkom ulicom čudom je ostao neokrznut nakon što je na njega naletio vozač Fiat Pande. (Ne)sretnog biciklista očito je spasilo njegovo prometalo, točnije prednji kotač u kojeg se zabila Panda i od siline udarca ga savinula. Niti pad na asfalt na sreću nije završio kobno. U sve to uvjerila se i ekipa velikogoričke hine, koja unatoč detaljnom pregledu, na tijelu muškarca nije pronašla niti ogrebotinu.

I dok je biciklu oštećen kotač, Panda bilježi veću štetu jer ima razbijeno vjetrobransko staklo.

Prometna nesreća na Zagrebačkoj/foto: David Jolić

Dragan Karačić iz goričke policije priča nam kako je do prometne nesreće došlo u 8,35 sati, nakon što je vozač Fiat Pande iz Kurilovečke ulice skrenuo u Zagrebačku prilikom čega je i naletio na biciklista koji se kretao uz rub kolnika.

“U prometnoj nesreći nema ozlijeđenih, već je nastala samo materijala šteta. Kriv je vozač automobila kojeg očekuje kazna od 1500 kuna“, kaže Karačić.

 

 

Crna kronika

Automobil planuo u dvorištu u Velikoj Mlaki – vozilo u potpunosti izgorjelo u noćnom požaru

Automobil je potpuno uništen, a uzrok se još utvrđuje.

Objavljeno

na

Objavio/la

U dvorištu kuće u Ulici Kovači u Velikoj Mlaki, iza ponoći, planuo je osobni automobil marke Mercedes zagrebačkih registarskih oznaka u vlasništvu 43-godišnje žene. Vozilo je u požaru u potpunosti izgorjelo.

Vatru su ugasili vatrogasci, a prema dostupnim informacijama, u incidentu nije bilo ozlijeđenih osoba.

Uzrok izbijanja požara zasad nije poznat, a visina materijalne štete još uvijek se utvrđuje. Očevid će pokazati što je dovelo do požara.

Nastavite čitati

Crna kronika

Provala u Buševcu – kroz prozor ušao u kuću i ukrao nakit vrijedan desetke tisuća eura

Objavljeno

na

Objavio/la

Nepoznati počinitelj provalio je u kuću u Buševcu i ukrao razni nakit, pričinivši 32-godišnjoj vlasnici štetu od nekoliko desetaka tisuća eura.

Kako je izvijestila PU zagrebačka, provala se dogodila u ponedjeljak 27. travnja, između 10 i 20.30 sati, kada je provalnik u kuću ušao kroz prozor. Nakon krađe udaljio se u nepoznatom smjeru.

Kriminalističko istraživanje je u tijeku.

Nastavite čitati

Crna kronika

Noćna vožnja bez vozačke dozvole – policija zaustavila 24-godišnjakinju, sud izrekao 30 dana zatvora uvjetno

Objavljeno

na

Objavio/la

U četvrtak, 24. travnja, oko 1:50 sati u Velikoj Gorici, policija je zaustavila 24-godišnju vozačicu koja je upravljala osobnim automobilom zagrebačkih registarskih oznaka u Ulici Matice hrvatske. Nadzorom je utvrđeno da nikada nije položila vozački ispit te da nema pravo upravljati vozilom bilo koje kategorije.

Vozačica je na mjestu događaja uhićena te je uz optužni prijedlog dovedena na nadležni prekršajni sud.

Policija je u postupku predložila kaznu zatvora u trajanju od 30 dana te zabranu upravljanja vozilima B kategorije na šest mjeseci. Sud je na kraju 24-godišnjakinju proglasio krivom i izrekao joj kaznu zatvora od 30 dana, uvjetno na rok kušnje od 12 mjeseci.

Nastavite čitati

Crna kronika

Tragedija u Velikoj Gorici: Motociklist poginuo nakon slijetanja s ceste

Objavljeno

na

Objavio/la

U noći na 19. travnja 2026. godine, oko 00:10 sati, u dogodila se teška prometna nesreća u kojoj je stradao motociklist.

Nesreća se dogodila na raskrižju Avenije Ivana Pavla II. i ulice Rudolfa Fizira, gdje je motocikl iz zasad neutvrđenih razloga sletio s kolnika.

Prema službenim informacijama, vozač motocikla nije preživio nesreću.

Nastavite čitati

Crna kronika

Novi detalji tragedije – sumnja se da je 52-godišnjakinja ubila maloljetnu članicu obitelji (17)

Istraživanje se nastavlja…

Objavljeno

na

PU zagrebačka objavila je nove detalje o tragediji koja se jučer, 12. travnja oko 10:50 sati, dogodila u Velikoj Gorici.

Kako potvrđuje policija, 52-godišnjakinja se bacila sa stambene zgrade, a u stanu je potom pronađeno tijelo maloljetne ženske osobe (17), članice obitelji.

Sumnja se da je smrt maloljetnice nastupila kao posljedica nasilne smrti tupim predmetom

Tijela su prevezena na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku, dok se kriminalističko istraživanje nastavlja.

Nastavite čitati

Reporter 459 - 30.04.2026.

Facebook

Izdvojeno