FOTO Okupile se Radnikove legende, najstarijem Braci dres Gorice

Kao i svake godine, bivši igrači Radnika okupili su se na tradicionalnom druženju. Nažalost, zbog zdravstvenih problema nije bilo legendarnog Pevija…

Tradicija je nastavljena. Opet su se, kao  jednom godišnje na domjenku okupili negdašnji igrači NK Radnika iz Velike Gorice iz više generacija. Skup su pozdravili dogradonačelnik Velike Gorice Ervin Kolarec i predsjednik prvoligaša HNK Gorice Nenad Črnko. Najstarijem prisutnom igraču Radnika Željku Smolkoviću Braci dres Gorice uručio je Črnko.

Na domjenku su još bili Mirko Župetić, Sambolić, Novosel, Filipančić, Ivan Župetić, Dobrić, Dubravko Hrkovac, Babić, Juriško, Kiš, Krznarić, Nikola Plepelić, Leder, Vlašić, Juraj Mirenić, Mikulčić, Kundić, Benšak, Juraj Čužić, Ivan Čužić, Vlado Mirenić, Terseglav, Kovačić, Smolković, Sedmak, Đomlija, Dean Klafurić, Bibić, Mladen Čužić, Špišić, Ivica Senzen, Godinić i Pavlica. Zbog zdrastvenih problema izostao je inače neizostavni negdašnji legendarni vratar, trener i predsjednik kluba Ivan Mišerić Pevi.

Veselje u Češkoj

Atletski klub osoba s invaliditetom Uspon iz Češke se vraća s puno medalja

Nakon što je Nataše Sobočan osvojila dva srebra  i drugog mjesta Tvrtka Matanovića za nastavak ovog sjajnog niza  iz Olomouca pobrinuo se brončani paraolimpijac i član Atletskog klupa osoba s invaliditetom Uspon Velimir Šandor.
U kategoriji F52 bacio je disk na 17,86 metara i tako zasjeo na tron, osvojivši zlato na Otvorenom paraatletskom prvenstvu Češke.

FOTO Prstići oduševili Čiče: Kurilovec najbolji nakon drame sedmeraca

Nakon što je u subotu odigran memorijalni turnir Zoran Vrhovac za prstiće u Novom Čiču, nogometni vikend nastavljen je u nedjelju turnirom za limače

U odličnoj organizaciji Dinamo Hidrela, u subotu je u Novom Čiču odigran memorijalni nogometni turnir Zoran Vrhovac za prstiće (U-8).

Finale
Kurilovec – Dubrava Tim Kabel 1-1 (3-1 iz 7 metara).

Najbolji igrač je David Maršić (Dubrava), vratar Petar Kos i strijelac Karlo Horvat (oba iz Kurilovca). U idealnoj momčadi turnira još su Antonio Bajlović, Marko Medanović (oba Kurilovec), Matej Opačak (Dubrava), Mihael Ravnjak (Dinamo Hidrel), Josip Nikolić i Nino Sesan (oba Sesvetski Kraljevec).

FOTO Memorijal Mihaela Celčića u Mičevcu

17.08.2019. Mičevec. 2. memorijalni nogometni turnir ‘Mihael Celčić’. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Drugi memorijalni turnir ‘Mihael Celčić’ u Mičevcu u organizaciji Nogometnog kluba Klas otvoren je danas uz sudjelovanje 8 momčadi: Lukavec, Lomnica, Mladost (Obrezina), Mraclin, Meštrica, Vatrogasac (Kobilić), Dinamo Hidrel (Novo Čiče) i domaćin Klas (Mičevec). Četvrtfinalni susreti igrani su u trajanju 2×40 minuta.

U dvije utakmice (KlasLukavec i LomnicaMladost) nije bilo pobjednika, pa su izvođenjem jedanaesteraca dobivena dva polufinalista. Dinamo Hidrel je minimalno porazio Meštricu, a u posljednjoj utakmici dana Mraclin je bio vrlo uvjerljiv protiv Vatrogasca. Momčad Marka Pancirova sredinom prvog poluvremena došla je u vodstvo pogotkom Desputa, a u posljednjoj minuti prvog dijela na 2:0 povisio je M.Kos. U drugom poluvremenu Desput je svojim drugim pogotkom otklonio bilo kakvu sumnju o konačnom pobjedniku.

2.memorijalni turnir ‘Mihael Celčić’

Rezultati (Mičevec, 17.08.2019.):  NK Klas – NK Lukavec 0:0, 5:6-11m; NK Dinamo Hidrel – NK Meštrica 1:0; NK Lomnica – NK Mladost 2:2, 7:6-11m; NK Mraclin – NK Vatrogasac 3:0.

Nedjelja, 18.08.2019.

Polufinale (2x35min)  14:30 NK Lukavec – NK Dinamo Hidrel;  15:50 NK Lomnica – NK Mraclin.

Za 3. mjesto (jedanaesterci): 17:10;     17:30 Veterani NK Klas – NK Velika Mlaka.

18:45 Finale